До Дня захисника та захисниць України сьогодні наші учні 9- Б класу разом з працівниками служби у справах дітей Тисменицької міської ради та з працівником ювенальної превенції Лесею Долинською мали цікаву зустріч із керівником гуртка нашого ліцею Юрієм Юрійовичем Купчаком, який з перших днів війни пішов захищати Україну .
Гордимося нашим учителем! Нехай Господь захищає його та всіх наших воїнів! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)